Zdradliwy zakręt

zł100.00
Tax included Dostawa w ciągu 2-7 dni

Obraz z drona, który doskonale sprawdzi się jako dekoracja ścienna.

Zależnie od miejsca, w którym chcesz zawiesić nasz obrać z zakrętem, możesz powiesić go pionowo lub poziomo. W pierwszej perspektywie auto na obrazie może sprawiać wrażenie wyjeżdżającego zza kanapy, nad którą zawiśnie dekoracja. Gdy jednak zdecydujesz się zawiesić zdradliwy Zakręt poziomo, kręte górskie uliczki na obrazie będą tworzyły wrażenie niekończącej się gonitwy.

Dimension [cm]
Variant / material

Obrazy do domu, salonu, pokoju oraz obrazy do biura w Art Vibes, możesz zamówić w postaci oprawionego plakatu, planszy, płótna (fotoobrazy), czy wydruku na szkle. Wielkoformatowe fotografie, rozbudzą emocje i uatrakcyjnią każde wnętrze. Prezentujemy dwa główne podejścia do dekoracji ściennych:

- Niecodzienna perspektywa "top-down", powstaje dzięki precyzyjnemu zawieszeniu drona nad fotografowaną przestrzenią. Otaczająca nas rzeczywistość potrafi przybierać wtedy niespodziewane kształty. Perspektywa z lotu ptaka pozwala spojrzeć na świat w niecodzienny sposób.

- Obrazy panoramiczne, które ukazują pejzaże i świat okiem drona z zupełnie innej perspektywy i często odkrywają niewidoczne wcześniej atuty tego, co nas otacza.

Pakowanie i wysyłka:

Zamówiony produkt zapakujemy w dedykowaną, 5-warstwową tekturę zapewniającą bezpieczeństwo podczas transportu. Przeczytaj więcej o naszych sposobach dostawy.

Tak w detalach prezentuje się nasze płótnao, plakat i rama::

typy-obrazow-art-vibes

Tabela cen według rozmiarów i typów:

Rozmiar / Typ Plakat Rama Płótno Szkło
40x60 - - 140,00 zł -
50x70 49,00 zł 100,00 zł 180,00 zł 380,00 zł
70x100 79,00 zł 180,00 zł 240,00 zł 690,00 zł
100x140 129,00 zł 380,00 zł - -
100x150 - - 440,00 zł -

W Art Vibes obecnie proponujemy 4 typy i wciąż pracujemy nad nowymi formami przedstawiania sztuki.

Plakat - Druk jednostronny na papierze satynowanym 200g. Sprawdzi się, gdy sam chcesz oprawić nasz obraz, dopasowując go do swojego pomieszczenia.

Płótno - Druk na płótnie malarskim o gramaturze 350g wykonywany techniką cyfrową. Podstawą konstrukcyjną jest drewniana rama, na którą naciągnięte zostało płótno. Jest to nasz najbardziej klasyczny produkt.

Rama - Druk na papierze satynowanym 200g oprawiony w czarną ramę. Szkło akrylowe o grubości 1mm ochrania plakat, nie zniekształcając obrazu. Najbardziej elegancka z dostępnych opcji. 

Szkło - Druk fotograficzny umieszczony od spodu na szkle akrylowym grubości 4mm. Forma produktu sprawia, że jest on elegancki i wyjątkowy. Produkt należy powiesić na ścianie za pomocą dołączonego zestawu montażowego.

Jeśli jeszcze nie wiesz, jak dopasować obraz, sprawdź nasze wskazówki.

Jesteśmy niewielką grupą podróżujących trzydziestolatków. Każdy z nas tylko czeka na weekend, aby spakować plecak, wsiąść do auta i pojechać przed siebie. Więcej o nas dowiesz się na stronie poznajmy się.

chat Comments (0)