Nieokrzesany okręt

zł100.00
Tax included Dostawa w ciągu 2-7 dni

Nieokrzesany okręt, to jeden z naszych najbardziej tajemniczych obrazów.

Kolorystyka tego produktu sprawia, że wyjdę się on być odpowiedni tylko dla wąskiej grupy odbiorców. Tymczasem nieokrzesany okręt sprawdzi się zarówno w industrialnym, nowoczesnym czy skandynawskim wnętrzu.

Dimension [cm]
Variant / material

Obrazy do domu, salonu, pokoju oraz obrazy do biura w Art Vibes, możesz zamówić w postaci oprawionego plakatu, planszy, płótna (fotoobrazy), czy wydruku na szkle. Wielkoformatowe fotografie, rozbudzą emocje i uatrakcyjnią każde wnętrze. Prezentujemy dwa główne podejścia do dekoracji ściennych:

- Niecodzienna perspektywa "top-down", powstaje dzięki precyzyjnemu zawieszeniu drona nad fotografowaną przestrzenią. Otaczająca nas rzeczywistość potrafi przybierać wtedy niespodziewane kształty. Perspektywa z lotu ptaka pozwala spojrzeć na świat w niecodzienny sposób.

- Obrazy panoramiczne, które ukazują pejzaże i świat okiem drona z zupełnie innej perspektywy i często odkrywają niewidoczne wcześniej atuty tego, co nas otacza.

Pakowanie i wysyłka:

Zamówiony produkt zapakujemy w dedykowaną, 5-warstwową tekturę zapewniającą bezpieczeństwo podczas transportu. Przeczytaj więcej o naszych sposobach dostawy.

Tak w detalach prezentuje się nasze płótnao, plakat i rama::

typy-obrazow-art-vibes

Tabela cen według rozmiarów i typów:

Rozmiar / Typ Plakat Rama Płótno Szkło
40x60 - - 140,00 zł -
50x70 49,00 zł 100,00 zł 180,00 zł 380,00 zł
70x100 79,00 zł 180,00 zł 240,00 zł 690,00 zł
100x140 129,00 zł 380,00 zł - -
100x150 - - 440,00 zł -

W Art Vibes obecnie proponujemy 4 typy i wciąż pracujemy nad nowymi formami przedstawiania sztuki.

Plakat - Druk jednostronny na papierze satynowanym 200g. Sprawdzi się, gdy sam chcesz oprawić nasz obraz, dopasowując go do swojego pomieszczenia.

Płótno - Druk na płótnie malarskim o gramaturze 350g wykonywany techniką cyfrową. Podstawą konstrukcyjną jest drewniana rama, na którą naciągnięte zostało płótno. Jest to nasz najbardziej klasyczny produkt.

Rama - Druk na papierze satynowanym 200g oprawiony w czarną ramę. Szkło akrylowe o grubości 1mm ochrania plakat, nie zniekształcając obrazu. Najbardziej elegancka z dostępnych opcji. 

Szkło - Druk fotograficzny umieszczony od spodu na szkle akrylowym grubości 4mm. Forma produktu sprawia, że jest on elegancki i wyjątkowy. Produkt należy powiesić na ścianie za pomocą dołączonego zestawu montażowego.

Jeśli jeszcze nie wiesz, jak dopasować obraz, sprawdź nasze wskazówki.

Jesteśmy niewielką grupą podróżujących trzydziestolatków. Każdy z nas tylko czeka na weekend, aby spakować plecak, wsiąść do auta i pojechać przed siebie. Więcej o nas dowiesz się na stronie poznajmy się.

chat Comments (0)