Łagodny las

100,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 2-7 dni

Obraz Łagodny las, to propozycja dla ceniących minimalizm i motywy natury. Ta dekoracja ścienna idealnie wpasuje się we wnętrza w stylu klasycznym, skandynawskim czy eklektycznym. To must have dla osób podążających za najnowszymi trendami w dekoracjach wnętrz.

Wymiar [cm]
Wariant wykonania

Jeśli poszukują Państwo wyjątkowego obrazu mgły do salonu, Łagodny las jest z pewnością dla Państwa idealnym wyborem. Klimatyczny obraz do salonu z lasem spowitym mgłą to rozwiązanie, które cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Dzięki dużemu kontrastowi tonacji, mogą Państwo umieścić swój obraz zarówno w jasnych jak i ciemnych pomieszczeniach.

Duży obraz XL

Nasz obraz Łagodny las można zamówić jako wielkoformatowy wydruk na specjalnym papierze – plakat XL. Proponujemy też opcję dużego obrazu oprawionego w ramę lub wydruku na foto płótnie. Ogromne rozmiary obrazu (nawet 100x150 cm) sprawiają, że wypełnimy nim nawet bardzo przestrzenne pomieszczenia.

Idealna propozycja do salonu

Jeśli poszukują Państwo odpowiedniego obrazu do dużego salonu, ta propozycja jest z pewnością dla Państwa. Dzięki możliwym kombinacjom obrazu, na którym jest las i mgła, można zadbać o styl naszego pomieszczenia, nadając mu jednocześnie klasy i bardzo dobrego klimatu.

Jest to obraz skierowany szczególnie w stronę osób, które cenią sobie spokój i estetykę. Takowa jest zawarta właśnie na tym obrazie, dlatego będą mogli Państwo napawać się pięknymi widokami wraz ze wszystkimi gośćmi odwiedzającymi Państwa salon.

Pakowanie i wysyłka:

Zamówiony produkt zapakujemy w dedykowaną, 5-warstwową tekturę zapewniającą bezpieczeństwo podczas transportu. Przeczytaj więcej o naszych sposobach dostawy.

Tak w detalach prezentuje się nasze płótnao, plakat i rama::

typy-obrazow-art-vibes

Tabela cen według rozmiarów i typów:

Rozmiar / Typ Plakat Rama Płótno Szkło
40x60 - - 140,00 zł -
50x70 49,00 zł 100,00 zł 180,00 zł 380,00 zł
70x100 79,00 zł 180,00 zł 240,00 zł 690,00 zł
100x140 129,00 zł 380,00 zł - -
100x150 - - 440,00 zł -

W Art Vibes obecnie proponujemy 4 typy i wciąż pracujemy nad nowymi formami przedstawiania sztuki.

Plakat - Druk jednostronny na papierze satynowanym 200g. Sprawdzi się, gdy sam chcesz oprawić nasz obraz, dopasowując go do swojego pomieszczenia.

Płótno - Druk na płótnie malarskim o gramaturze 350g wykonywany techniką cyfrową. Podstawą konstrukcyjną jest drewniana rama, na którą naciągnięte zostało płótno. Jest to nasz najbardziej klasyczny produkt.

Rama - Druk na papierze satynowanym 200g oprawiony w czarną ramę. Szkło akrylowe o grubości 1mm ochrania plakat, nie zniekształcając obrazu. Najbardziej elegancka z dostępnych opcji. 

Szkło - Druk fotograficzny umieszczony od spodu na szkle akrylowym grubości 4mm. Forma produktu sprawia, że jest on elegancki i wyjątkowy. Produkt należy powiesić na ścianie za pomocą dołączonego zestawu montażowego.

Jeśli jeszcze nie wiesz, jak dopasować obraz, sprawdź nasze wskazówki.

Jesteśmy niewielką grupą podróżujących trzydziestolatków. Każdy z nas tylko czeka na weekend, aby spakować plecak, wsiąść do auta i pojechać przed siebie. Więcej o nas dowiesz się na stronie poznajmy się.

chat Komentarze (0)