Jesteśmy niewielką grupą podróżujących trzydziestolatków. Każdy z nas tylko czeka na weekend, aby spakować plecak, wsiąść do auta i pojechać przed siebie.

Przy każdej podróży towarzyszy nam dron, który pozwala uwiecznić odwiedzane miejsca z innej, pięknej perspektywy.

Ania i Kasia - dwie siostry. Są do siebie tak bardzo podobne, że aż niepodobne. Ogień i woda. Spokój i chaos. To od ich machania palcem po mapie zaczyna się każda podróż. Miłośniczki stylu i elegancji. Dzięki dziewczynom, obraz, który otrzymujemy posiada to piękne opakowanie, personalizowany liścik wraz krótkim opisem historii wykonania zdjęcia.

Krzysiek - programista, web-designer, front-end-developer, miłośnik kosmosu. To Krzyśkowi zawdzięczamy, że czytamy ten krótki opis. Wie gdzie kliknąć, żeby działało. Z linijki kodu tworzy nową rzeczywistość. Uwielbia astro zdjęcia, wyszukuje w nich coraz to nowych gwiazdek z nieba dla swojej Kasi. To Krzysiek jest odpowiedzialny za galerię “Astro”. 

Michał - architekt z wykształcenia, esteta, project manager wielu inwestycji hotelowo-usługowych. Wnętrzarski guru. On jedyny wie, dlaczego obraz “Cierpliwa Twierdza” nie pasuje do Twojego loftowego salonu, a jaki pasuje do korytarza w barokowej kamienicy pod kolebkowym sklepieniem. Jeśli tylko rano nie wyleci na lunch do Portugalii, jest do dyspozycji w zakładce “Dobierz obraz”.

Tomek - inżynier, modelarz, operator drona. Od dziecka miłośnik wszystkiego co jeździ, pływa, a ostatecznie - lata. Po rozbiciu wszystkich zdalnie sterowanych helikopterówi samolotów w wieku 28 lat, spróbował czegoś, co rzadziej spada - drona. Z połączenia pasji modelarskiej z analitycznym inżynierskim umysłem i wschodzącego talentu fotograficznego powstają zdjęcia dostępne na naszej stronie.

Fresca i Dido - dwoje psich przyjaciół. Bez nich nie ma żadnego wyjazdu, ani żadnych wakacji. Towarzysze każdej podróży. Fresca - lagotto romagnolo, piękny pies, który trafił na Ziemię z misją szczekania. Chciałaby, aby Dido się kiedyś z nią pobawił. A co by chciał najsłodszy cocker spaniel na świecie? Nic, on już ma swój patyk :)

Zespół Art-Vibes